Eğitimciler İçin Rehber

Söz Küçüğün Dijital Oyununu kullanacak eğiticiler oyunumuza hoş geldiniz! Oyunu oynatarak ve oyunun materyallerini kullanarak çocuklarla birlikte uygulanabilecek etkinliklere yer verdiğimiz bu rehberde Dijital Oyunu Nasıl Uygulayabilirim?, oyun öncesi ve sonrasında kullanılabilecek hazırlık ve takip etkinliklerinden oluşan Destekleyici Etkinlikler ve hem çocukların deneyimini hem de sizin deneyiminizi almaya yarayacak araçların bulunduğu Ölçme Değerlendirme Etkinlikleri başlıklarına yer verdik


Çocuklarla insan hakları ve çocuk hakları konularında konuşmak isteyen eğitimcileri desteklemek için hazırladığımız rehbere çevrimiçi olarak BU BAĞLANTIYA tıklayarak erişebilirsiniz.


Dijital oyunla ve rehberle ilgili tüm geri bildirimlerinizi bizlere BU FORM aracılığıyla ulaştırmanızı rica ederiz.


Haberleşmek üzere


Söz Küçüğün Dijital Oyunu, Hollanda Kraliyeti Büyükelçiliği desteği ile BİLGİ Çocuk Çalışmaları Birimi tarafından geliştirilmiştir.

Hollanda kraliyeti ve Çocuk Çallışmaları logosu

Bu oyun, 2023-2024 yılları arasında Hollanda Krallığı Büyükelçiliği İnsan Hakları Fonu ile desteklenen “Çocuklarla İnsan Hakları Eğitimi İçin Kapsayıcı Öğrenme Materyalleri Projesi” kapsamında BİLGİ Çocuk Çalışmaları Birimi tarafından geliştirilmiştir. İçeriğin sorumluluğu BİLGİ Çocuk Çalışmaları Birimi’ne aittir. Hollanda Krallığı Büyükelçiliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi
Eski Silahtarağa Elektrik Santralı
Kazım Karabekir Cad. No:2/13 E-4 219
Eyüpsultan/İstanbul

cocukcalismalari@bilgi.edu.tr